تابلو اعلانات

مشتریان ما

صفحه اصلی / فروش تجهیزات سیسکو,فروش تجهیزات شبکه CISCO , نمایندگی سیسکو در ایران,فروش سویچ سیسکو,خرید تجهیزات سیسکو,فروش روتر سیسکو

 

 

 

فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 

کارشناسان  پشتیبانی شبکه همواره برای نصب شبکه و طراحی شبکه به دنبال تهیه محصولات حرفه‌ای هستند. نام شرکت سیسکو CISCO همواره  با ارایه تجهیزات شبکه CISCO و سایر محصولات سیسکو CISCO در  حوزه مدیریت شبکه عجین شده است. از برگزاری  دوره‌های آموزش تخصصی  شبکه CISCO  برای تکنسین ها  گرفته تا تولید و فروش تجهیزات شبکه سیسکوCISCO  در حوضه خدمات سیسکو می باشد .  اگر شما یک متخصص شبکه و علاقه‌مند به استفاده از تجهیزات شبکه سیسکو  هستید با خرید تجهیزات شبکه سیسکو بدون شک شگفت زده خواهید شد.

 

 

 در حال حاضر شرکت سیسکو Cisco  یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده سوئیچ سیسکو CISCO ، روتر سیسکو Router Cisco ، فایروال سیسکو Firewall Cisco  در دنیا می باشد و به تازگی این شرکت اقدام به تولید سرور سیسکو  نیز نموده است .  

 

 

نمایندگی فروش تجهیزات سیسکو در ایران نیز قادر به فروش تجهیزات شبکه سیسکو و پشتیبانی فنی سیسکو می باشد .

  

فروش سویچ سیسکو

فروش روتر سیسکو

فروش فایروال سیسکو

ماژولهای سیسکو

 سویچ سیسکو

 

 

 

  

شعار شرکت  سیسکو این است : تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش با تجهیزات CISCO

 

آموزش سیسکو

 

شرکت CISCO مدارک متعددی را در زمینه پشتیبانی شبکه و مدیریت شبکه  تعریف و ارایه می‌کند، با این وجود مدارک CCNA ،CCNP و CCIE از شناخته شده‌ترین مدارک سیسکو به شمار می‌روند. مدارکی که توسط شرکت سیسکو به فارغ التحصیلان آموزش سیسکو اعطا می‌شود در پنج سطح تعریف شده‌اند که شامل:   مدرک سیسکو  Entry ، مدرک سیسکو  Associate  مدرک سیسکو  Professional و مدرک رسمی سیسکو  Expert می باشند .

 

 

 

 CISCO در این سطوح متفاوت موضوعات و مباحث شبکه‌سازی را بسته به میزان اهمیت آن‌ها در گروه‌های آموزش روتینگ سیسکو ( روتر سیسکو CISCO ) ، آموزش سوییچینگ سیسکو ( سویچ سیسکو CISCO )  ،آموزش طراحی شبکه سیسکو ، آموزش  امنیت شبکه سیسکو ( فایروال سیسکو )  ، آموزش فروش تجهیزات سیسکو ، آموزش تجهیزات شبکه‌بی سیم سیسکو  تقسیم‌بندی کرده است.

 

 همه مدارک CISCO  به مدت 3  سال معتبر هستند و  در صورتی که شما یکی از مدارک سیسکو  cisco را کسب کرده باشید به مدت سه سال مهلت خواهید داشت تا در آزمون سطح بالاتر  دوره های سیسکو شرکت کرده یا در آزمون مدرک قبلی خود ثبت‌نام و آن‌را مجددا تمدید نمایید.  

 

 

 

نمایندگی سیسکو در ایران

شرکت سیسکو سیستمز ، شرکت آمریکایی تولیدکننده ی تجهیزات شبکه سیسکو  است که مرکز آن در شهر سن خوزه در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات شبکه سیسکو    را طراحی می کند و با سه نام تجاری مختلف تجهیزات سیسکو ، تجهیزات شبکه لینکسیس و  تجهیزات شبکه ساینتیفیک آتلانتا به فروش می رساند.

امروزه شرکت سیسکو جهت فروش تجهیزات شبکه سیسکو در سراسر دنیا دارای نمایندگی فروش سیسکو و همچنین نمایندگی پشتیبانی سیسکو می باشد . از آنجا که کشور ما دارای مشکلاتی در زمینه خرید تجهیزات شبکه سیسکو بصورت مستقیم از خرید تجهیزات شبکه سیسکو می باشد لذا با استفاده از شرکتهای واسط که خود آنها نیز نمایندگی فروش سیسکو هستند فعالیت می نماید . مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران نیز با داشتن دفتر تجاری در شهر دبی اقدام به خرید تجهیزات شبکه سیسکو از شرکت اصلی نموده و سپس به ایران ارسال می نماید و به این جهت این شرکت نمایندگی فروش سیسکو در ایران محسوب می گردد .

پشتیبانی سیسکو

نمایندگی پشتیبانی تجهیزات سیسکو در ایران نیز با داشتن تیم کارشناسان فنی مجرب و با داشتن سالها تجربه آمادگی ارائه خدمات پشتیبانی تجهیزات سیسکو می باشند . تیم کارشناسان پشتیبانی تجهیزات سیسکو همگی دارای مدراک معتبر اصلی CISCO بوده و دوره های آموزشی سیسکو را نیز در دفتر خاور میانه شرکت سیسکو گذارنده اند . همچنین انجام پروژه های مختلف شبکه با استفاده از سویچ سیسکو و روترهای سیسکو تجربه خوبی را در اختیار مشتریان خدمات پشتیبانی سیسکو قرار می دهد .

 

خرید تجهیزات شبکه سیسکوCISCO

 

تجهیزات شبکه سیسکو در 4 گروه محصولی مختلف زیر ارائه می گردد .  

  

سویچ سیسکو  Switch CISCO

روتر سیسکو  CISCO ROUTER 

فایروال سیسکو  CISCO Firewall

تجهیزات تلفن تحت شبکه سیسکو CISCO VOIP

ماژولهای سیسکو   CISCO Module

 

 

هر کدام از گروه تجهیزات CISCO  فوق برای سازمانها با گستردگی های مختلف وجو دارد . تجهیزات شبکه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و تجهیزات شبکه CISCO برای سازمانهای بزرگ . برای مثال شما برای خرید سویچ سیسکو با توجه به گستردگی سازمانی خود می تواند محصول مناسب شبکه خود را انخاب نمائید .

 

انواع تجهیزات شبکه سیسکوCISCO Products


فروش سویچ سیسکو

فروش روتر سیسکو

فروش فایروال سیسکو

ماژولهای سیسکو

 

 

 

 

 

مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران و شرکای تجاری آن  ، با داشتن نمایندگی فروش سیسکو و پشتیبانی سیسکو در خاور میانه و با داشتن کارشناسان خبره در بخش مشاوره خرید تجهیزات سیسکو ، فروش تجهیزات شبکه سیسکوCISCO  و همچنین خدمات پس از فروش سیسکو در ایران ، آمادگی دارد تا در تمام ساعات کاری به مشتریان عزیز خدمت رسانی کند . انبار موجودی کالا در مدلهای مختلف سویچ سیسکو و مدلهای مختلف روتر سیسکو دارای موجودی بروز بوده و در مواردی که بصورت موردی بوده و در لیست موجودی انبار نباشد ظرف مدت 2 روز کالای مورد نظر را تامین و به شما تحویل داده خواهد شد . 

فروش تجهیزات voip cisco

علاوه بر کالاهای فوق این شرکت در زمینه طراحی ، نصب و راه اندازی و تامین قطعات سیستم تلفن تحت شبکه سیسکو نیز فعالیت می نماید . کارشناسان ما می توانند در زمینه مشاوره و نیاز سنجی ایجاد سیستم VOIP CISCO و  فروش تجهیزات VOIP CISCO و همچنین نصب مرکز تلفن سیسکو فعالیت نمایند .

 

ارتباطات یکپارچه سیسکو


گارنتریکی از موسسات معتبر پیشرو در زمینه ی تحقیقات و مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات است. نتیجه تحقیقات این کمپانی به عنوان مرجع اطلاعاتی در دانشگاه ها توسط محققین مورد استفاده قرار میگیرد.
شرکت سیسکو به عنوان پیشرو ترین شرکت در حوزه ی ارتباطات یکپارچه در میان سایر شرکت های مطرح در این حوزه معرفی گردیده است.
اکنون برای سه سال متوالی است که شرکت سیسکو به عنوان رهبر بازار در حوزه های مربوط به ارتباطات یکپارچه نظیر ،  Webconferencing,Contactcenter,Corporatetele
و...شناخته شده است.
یکی از ماموریت های شرکت گارنتر فراهم اوردن امکان انتخاب بین بهترین ها برای کاربران دنیای ICTاست .با توجه به نمودار فوق صاحبان مشاغل می توانند با ت.جه به گستردگی کاری خود فارغ از تبلیغات گسترده شرکت ها ,انتخابی مطمئن و کارا داشته باشند.


ارتباطات یک پارچه سیسکو CISCO Unified communication


امروزه به کار گیری انواع ابزار های ارتباطی ماننداینترنت موبایل ایمیل فکس تلفن های هوشمند وسایر رسانه ها در اغلب کسب کار ها الزامی می باشد.با توجه به مقطع ایجاد و ظهور این ابزار ها ورسانه های جدید اطلاعاتی میتوان پیش بینی کرد که در اینده ای نزدیک روند تحولات این ابزارها با سرعت مضاعفی ادعمه خواهند یافت.از سوی دیگر سازمان ها می بایست هزنیه های قابل توجهی برای نگهداری و بروز رسانی زیر ساخت های ارتباطی و ابزار های مربوطه بپردازند. راهکار ارتباطات یکپارچه  (UC)راه حل مناسبی برای رفع مشکالات سازمان ها در حوزه ی ارتباطات می باشدتجهیزات ویپ سیسکو.


راهکار ارتباطات یک پارچه (UC)شبکه های رایانه ای سازمان راجایگزین زیر ساخت های  مخابراتی می نماید و از طریق آن کلیه ارتباطات سازمان را برقرار می سازند. امکاناتی مانند برقراری ارتبط صدا و تصویربه طور همزمان ایمن ساز ی تماس ها و ارتباطات,انواع ذخیر ه سازی داده ها و به طوری کای مدیریت متمکز ارتباطات و اطلاعات سازمان بخشی از امکانات یکپارچه می باشد.
به عنوان مثال این راهکار می تواند کلیه خطوط ذاخلی سازمان را بدون محدودیت های ابزاری های مخابراتی ایجاد نماید و علاوه برامکان تماس با خارج از کشور اختصاص یک شماره تماس منحصر به فرد به کاربران و امکان دسترسی به ایشان در هر مختصات جغرافیایی با همان شماره  کنفراس های ویدیویی ارسال انواع پیام های الکترونیکی مدیرت بانک اطلاعات و دسترسی به نرم افزار های کاربردی را تنها با یک دستگاه تلفن رومیزی یا یک گوشی موبایل هوشمند میسر می سازد.

 

 

© 2012 حقوق مطالب محفوظ است و استفاده بدون اجازه پیگرد قانونی دارد