تابلو اعلانات

مشتریان ما

صفحه اصلی / فروش آنتی ویروس تحت شبکه TrustPort

نمایندگی آنتی ویروس تراسپورت

 

آنتی ویروس تحت شبکه تراست پورت TrustPort

معرفی شرکت آنتی ویروس تراست پورت

شرکت تراست پورت تولید کننده آنتی ویروس تحت شبکه Trustport با تمرکز روی مباحث امنیت اطلاعات ,تولید کننده ی محصولات امنیتی  از جمله ضد بد افزار و سیستم های هوشمند تشخیص تهدیدات است .دفتر مرکزی این شرکت واقع در جمهوری چک می باشد و به دلیل کیفیت بالایی نرم افزار آنتی ویروس Trustport استقبال بی نظیری  از ان به عمل آمده تعداد کاربران آن در دنیا روزبه روز درحال افزایش است.  TrustPort یکی از معتبر ترین  شرکت‌ ها در زمینه تولید محصولات امنیتی و آنتی ویروس تحت شبکه  است.  این شرکت که دفتر اصلی تولیدی  آن در شهر زیبای برنو کشور جمهوری  چک می باشد  در سال 1991 تأسیس شده  و اولین محصول تولیدی خود را سال 1993 به بازار آنتی ویروس های جهان عرضه کرد. اولین  ضد ویروس تراست پورت  با نام Ironware Security Suite منتشر شد و بعدها به Norman تغییر نام داد و اکنون نیز تحت نام آنتی ویروس  TrustPort شناخته می‌شود.

 

 

ویژگیهای ممتاز آنتی ویروس تحت شبکه تراست پورت TrustPort

 

 بالاترین درصد شناسایی تهدیدات در بین آنتی ویروس سرور و شبکه  , داری سه موتور جستجو گر همزمانعدم استفاده زیاد از منابع سخت افزاری سیستم و کمترین تاثیر روی سرعت سیستم,کاربر آن بهترین سرعت عمل در واکنش به تهدیدات,کاربر پسندبودن محیط برنامه ,دارای کنسول مدیریتی تحت وب بسیار کامل و محیطی زیبا جهت مدیریت آنتی ویروس شبکه ای Trustport و مدیریت آنتی ویروس سرور و کلاینتها  , آنتی ویروس تحت شبکه Trustport منتخب سالهای 2011-2010-2006از سازمان های مستقل ومعتبر   AC-COMPARATI و  VIRUSBULLETINfبه همراه گسترش کامل محصولات برای گوشی های موبایل تحت سیستم عامل ANDROIADو .IOS

 

 راه کار های مقابله با هکرها در اینترنت یادگیری روش های مورد استفاده آنها و ملحق شدن به محصولات آنتی ویروس تحت شبکه تراست پورت می باشد شما یا یک فضای پاک آنلاین یا یک آنتی ویروس تحت شبکه قوی دارید ولی بهترین راه حل وجود هر دو آنهاست . مجرمان اینترنتی تنها دارای شناخت و ابزارهای پیچیده نیستند بلکه آنها از عدم مجهز بودن و شناخت طعمه خود استفاده می کنند. 

خرید آنتی ویروس تراست پورت

گستره کامل محصولات برای کامپیوترهای رومیزی، سرورها، دروازه های اینترنت، دروازه های ایمیل، پرتالها و دستگاههای فایروال ، ارایه نسخه ضد ویروس اختصاصی برای سرورهای ویندوز در جهت حفظ کارایی سرورها.

آنتی ویروس تحت شبکه Trustport در نسخه های مختلفی تولید شده است که هر کدام از این آنتی ویروس های شبکه دارای امکاناتی بوده و شما با علم به اینکه در شبکه خود به چه ابزارهائی نیاز دارید تا بتوانید شبکه ای کاملاً امن و پاک داشته باشید می توانید یکی از محصولات آنتی ویروس شبکه ای تراست پورت را استفاده نمائید . همچنین شما می توانید برای انتخاب بهترین آنتی ویروس شبکه ای و معرفی امکانات آنتی ویروس تراسپورت با واحد پشتیبانی آنتی ویروس تراسپورت مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران نمایندگی فروش آنتی ویروس Trustport تماس حاصل نمائید . 

 

 

 

 

علل خرید آنتی ویروس تحت شبکه تراست پورت Trustport

 آنتی ویروس تحت شبکه تراست پورت دارای کنسول مدیریتی بسیار کاملی می باشد . 

•  ضد ویروس و ضد هراس افزار شبکه

•  مدیریت قوی جهت مقابله با هرزنامه ها توسط مرکز مدیریت آنتی ویروس TrustPort 

•  امکان مدیریت و فیلترینگ وب سایتها جهت استفاده کاربران شبکه توسط سیستم مدیریت آنتی ویروس سرور Trustport

 •  حفاظت کامل و قوی  ازکاربران در فضای  اینترنت جهت ایمن ماندن  ایستگاه های کاری از طریق ابزار Internet Managment  کنسول مدیریتی آنتی ویروس TrustPort  

 •  آنتی ویروس تحت شبکه TrustPort  دارای سیستم قدرتمند رمزتگاری و رمزگشایی و همچنین  ازبین بردن اطلاعات می باشد .

•  ثبت ورود و خروج رخداد ها ومانیتورینگ داده های در شبکه

 •  امکان مدیریت ایمیل ها در مبدا ورودی ایمیل سرور و یا مدیریت ایمیلها روی سیستم کاربر توسط آنتی ویروس TrustPort  

•  حفاظت و امنیت درگاه های ورودی و خروجی مانند بستن پورتهای USB مدیریت چاپگر ها ، محدود نمودن سیستمها جهت جلوگیری از اتصال گوشی موبایل 

•  امکان پشتیبان گیری و برگرداندن اطلاعات سیستمها و سرور ها با استفاده از کنترل پنل مدیریتی آنتی ویروس تحت شبکه TrustPort   

 

 

فروش آنتی ویروس تراست پورت

 

- آنتی ویروس تحت شبکه قدرتمند جهت  شناسایی و حذف طیف وسیعی از فایل‌های مخرب و ویروسها

- محصولات امنیتی Trustport  دارای فایروال ی قدرتمند بوده که کنترل محتوای ورودی از اینترنت به شبکه را در دست دارد.

- آنتی ویروس سرور Trustport دارای امکان  بهره‌ گیری از جستجوی رفتاری و ابری فایلها  به طور همزمان است .

- آنتی ویروس تراسپورت دارای قابلیت جستجو و تشخیص ایمیل‌های آلوده به فایل‌های مخرب مانند باجگیر ها نیز می باشد .

- ایمن سازی سایت‌های بانکداری الکترونیکی و خریدهای آنلاین یکی دیگر از امکانات و قابلیتهای آنتی ویروس تراسپورت است .

 

 ویژگی‌های منحصر به فرد آنتی ویروسTrustPort

 تکنولوژی On-Access Protection: این تکنولوژی انحصاری آنتی ویروس Trustport باعث می‌شود تا هر فایل یا برنامه‌ای که بخواهد در سیستم کاربر  اجرا شود، ابتدا توسط آنتی ویروس تحت شبکه Trustport  مورد بررسی قرار گرفته و در صورت سالم بودن اجازه‌ی اجرا داده می‌شود. این قابلیت به صورت افراطی عمل کرده و بدون استثنا تمامی برنامه‌های نصب شده روی سیستم کاربر را  تحت جستجوی خود  قرار می‌گیرند.

 

قابلیت System Rescue Disk: این قابلیت آنتی ویروس تراست پورت  به کاربر اجازه می‌دهد تا از برنامه یک دیسک نجات ساخته تا در صورت آلوده شدن و بالا نیامدن سیستم، با استفاده از آن بتواند سیستم را از آلودگی پاک کند و ویندوز مانند روز اول به کار خود ادامه دهد.

 

تکنولوژی Application Inspector: این تکنولوژی انحصاری با جستجوی رفتاری تمامی برنامه‌ها و آنالیز دقیق رفتار آنها، فایل‌های آلوده را شناسایی کرده و سریعاً فعالیت آن‌ها را مسدود می‌کند، همین قابلیت باعث می‌شود تا هیچ برنامه‌ای نتواند محتویات Registry را تغییر دهد.

 

File System Protection: این قابلیت باعث می‌شود تا فایل‌های اصلی و سیستمی ویندوز به هیچ عنوان قابل ویرایش نباشند و بدترین نوع ویروس‌ها نیز نتوانند ویندوز را از کار بیندازند.

 

آنتی ویروس trustport

 

 

 

تکنولوژی Portable Antivirus: این تکنولوژی انحصاری به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند یک نسخه کامل قابل حمل از آنتی ویروس تهیه کرده و بر روی هر سیستمی که خواست برنامه را به طور مستقل اجرا کند.

 

تکنولوژی Scanning of Hardware Devices: این تکنولوژی انحصاری با محدود سازی دسترسی برنامه‌ها به سخت افزارهای موجود در سیستم باعث می‌شود تا فایل‌های آلوده نتوانند به سیستم آسیب جدی وارد و یا تمامی منابع سیستم را اشغال کنند.

 

قابلیت Parental Lock: این قابلیت به مدیر سیستم این امکان را می‌دهد تا دسترسی سایر کاربران نظیر کودکان و فرزندان را در محیط اینترنت و حتی ویندوز محدود کرده و بتواند آن‌ها را کنترل کند.

 نسخه های مختلف آنتی ویروس تحت شبکه Trustport 

  بطور کلی نسخه های مختلف آنتی ویروس تحت شبکه Trustport  را می توان به گروههای زیر تقسیم بندی نمود : 

 

- آنتی ویروس TrustPort مخصوص تحت شبکه مخصوص شبکه های کوچک

Antivirus For Client + Antivirus For Server(Up to 3 Server)  - Managment Consul

 - آنتی ویروس تحت شبکه TrustPort مخصوصشبکه های متوسط و بزرگ عادی

Antivirus For Client + Antivirus For Server(Up to 1200Server)  - Managment Consul

 - آنتی ویروس تحت شبکه TrustPort مخصوصشبکه های متوسط و بزرگ پیشرفته

TOTAl Protection For Client + Antivirus For Server(Up to 1200Server)  - Managment Consul

 

 نسخه های مختلف آنتی ویروس تراست پورت

 

مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران به عنوان نمایندگی فروش آنتی ویروس Trustport آمادگی دارد تا در زمینه مشاوره شما جهت ارائه امکانات مختلف آنتی ویروس شبکه تراست پورت و همچنین فروش لایسنس آنتی ویروس تراسپورت در خدمت شما مشتریان عزیز باشد .

همچنین این مرکز با داشتن تیم پشتیبانی فنی کاملاً حرفه ای و بصورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات و سوالات مشتریان خود خواهد بود . لذا در صورت تمایل به خرید آنتی ویروس تحت شبکه Trustport  با واحد فروش مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران بخش نمایندگی فروش آنتی ویروس Trustport تماس حاصل نمائید .

 

© 2012 حقوق مطالب محفوظ است و استفاده بدون اجازه پیگرد قانونی دارد