تابلو اعلانات
مشتریان ما

برچسب ها

صفحه اصلی / فروش آنتی ویروس تحت شبکه AVIRA آنتی ویروس شبکه ای آویرا

اين شركت آلماني در سال 1988 تأسيس شد و اولين محصول آنتي‌ويروس خود يعني H+BEDVرا روانه بازار كرد. بعداً در سال 2001 با معرفي آنتي‌ويروس Avira Antivir‌نام قبلي را كم كم كنار گذاشت و با معرفي آنتي‌ويروس قدرتمند و فوق‌العاده سريعش باعث شگفت اغلب كارشناسان امنيتي شد.

شايد درصد بالاي شناسايي ويروس مطابق با اعلام موسسه Av-Comparatives( كه طي دوسال اخير از تمامي رقيبانش بالاتر بوده) دليل اصلي اين شگفتي باشد.

ضمناً نسخة رايگان آنتي‌ويروس Avira با نام Avira Antivir Personal Classic‌نيز بطور كاملاً مجاني قابل دريافت و استفاده است. همچنین  از نظر سرعت بالا و عدم تأثير منفي در كارايي سيستم اَويرا يكي از بهترين آنتي‌ويروس حال حاضر به حساب مي‌آيد.

آنتي ويروس تحت شبکه آويرا ، محصول آلمان، ضد ويروسي فوق العاده سبك، سريع، قدرتمند و هوشمند مي‌باشد.

آنتی ویرس آويرا با بيش از 26 سال سابقه در سراسر جهان و با بيش از 1000 كارمند، يكي از بزرگترين شركتهاي ارايه‌ كننده راهكارهای امنیتی و محصولات امنیت شبکه  در دنيا است. جمع بندي نتايج آزمونهاي سازمانهاي مستقل و معتبر جهاني در چند سال اخير، حاكي از آن است كه كيفيت و رتبه آنتی ویروس شبکه ای AVIRA در حد مطلوبي ثابت باقي مانده است. موسسهAV-Comparatives جايزه قدرتمندترين آنتي ويروس سال 2012 را به آويرا اعطا كرده است. اين آنتي ويروس انتخاب بيش از 200ميليون كاربر در سطح جهان بوده و به دليل كيفيت بالاي آن، استقبال بي نظيري از آن به عمل آمده و تعداد كـاربران آن روز به روز در حـال افزايش مي‌باشد.

آنتی ویروس آویرا :

•   سبک ترین و سریع ترین                                                  •   قدرتمندترین و هوشمندترین

•   داراي نمایندگی رسمی و بدون واسطه در ایران                  •   پشتیبانی فنی از آلمان، تهران و مراکز استان­ها

•   شناسایی ویروس­هاي ایرانی در کمتر از یک ساعت             •   گستره کامل محصولات، از موبایل تا دروازه هاي اینترنت

•   برنامه مدیریت مرکزي قدرتمند

ویژگیهاي ممتاز آنتی ویروس تحت شبکه آویرا:

•   بالاترین درصد شناسایی تهدیدات                                     •   کمترین سربارگذاري روي سیستم

•   بهترین سرعت عمل در واکنش به تهدیدات                         •   کسب بالاترین امتیاز و نشان Advanced+در کلیه آزمون­هاي 2013AV-Comparatives

•   کسب بالاترین امتیاز در تستهاي هوش مصنوعی                •   کسب عنوان بهترین آنتی ویروس 2008 از سازمان AV-Comparativesمستقل و معتبر

سرعت و سبک بودن در تستها                                             •   شناسایی ویروس­هاي ایرانی در کمتر از 1 ساعت

•   ثبت محصول و ارائه لایسنس از آلمان                                 •   ارایه پشتیبانی از طریق تیم مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران

•   ارائه نسخه ضد ویروس اختصاصی براي سرور

 

محصولات آنتی ویروس تحت شبکه AVIRA : 

نسخه سازمانی آنتی ویروس آویرا (Avira Antiviruse Small Businessراهکارهائی جهت امنیت شبکه سازمان‌ها و مراکز تجاری کوچک و بزرگ  می‌باشند. یکی از ویژگی‌های مهم نسخه‌ نهایی آنتی ویروس تحت شبکه آویرا ،  مبتنی بودن آن بر محاسبات ابری است که موجب هوشمندی بیشتر این محصولات شده است. در نسخه های جدید AVIRA شما میتوانید تبادل اطلاعات تجاری خود و سازمان تحت مدیریت خود را به طور امن انجام دهید، ضمن اینکه تمام سرورها و کامپیوترهای موجود در شبکه نیز تحت مراقبت بلادرنگ آنتی ویروس آویرا (Avira)   هستند. اگر تعداد کلاینتهای شبکه داخلی سازمان شما بین ۳ تا ۱۰۰ می‌باشد با استفاده از این محصول هنگامی که مورد حملات سایبری قرار می‌گیرید نیازی به متخصص IT نخواهید داشت بلکه این محصول امنیت مورد نیاز کاربران نهایی سیستم را فراهم می‌نماید و همچنین شما با اطمینان بیشتری ارتباطات پست الکترونیک خود را ادامه خواهید داد

آنتی ویروس تحت شبکه آویرا Endpoint Security

 

Avira Endpoint Security

 

امنیت برای ایستگاه های کاری و فایل سرورها

آخرین ورژن این محصول جدیداً به بازار عرضه شده است. به محافظت پیشرفته مبتنی بر ابر پی ببرید که بسیار هوشمندتر از قبل عمل می کند.Avira Endpoint Security، برای کامپیوترهای رومیزی و فایل سرورها، حفاظت تحت یک لایسنس به ارمغان می آورد. طبیعتاً این محصول شامل کنسول مدیریت آویرا برای نظارت و مدیریت موثر بر حفاظت ویروس است . وجود کنسول تضمینی است بر اینکه شبکه شما در برابر ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، آگهی افزارها و دیگر بدافزارها محافظت میشود.

این نسخه از آنتی ویروس تحت شبکه آویرا شامل موارد زیر: 

Avira Professional Security

Avira Server Security

Avira Management Console

Avira Update Manager

 

Avira Small Business Security

آنتی ویروس شبکه ای  آویرا برای کسب و کارهای کوچک ، کامپیوترهای شخصی و فایل سرورها را از تهدیدات حفظ می کند. از مرحله نصب تا نظارت  و مدیریت بر شناسایی و حذف، تنها یک محصول است که از کسب و کار شما مراقبت می کند.

محافظت از کامپیوترهای PC ، سرورهای File Server و مدیریت کلیه تجهیزات شبکه

اگر کسب و کار کوچک شما بین 3 تا 100 کامپیوتر دارد، آنتی ویروس تحت شبکه آویرا ،  بدون نیاز به کارشناس IT می تواند از منابع شبکه و سرورهای شما محافظت کند .  بسته امنیتی آویرا برای کسب و کارهای کوچک، به شما این امکان را می دهد که درگاه ها و ارتباطات ایمیلی خود را با یک بسته آنتی ویروس و آنتی اسپم محافظت نمایید.

* محافظت از کلیه سرورهای موجود در شبکه                           * مدیریت تبادل اطلاعات سرورها

* امنیت پیشرفته برای جلوگیری از ورود  کرم ها ، جاسوس افزارها و آگهی افزارها به ایستگاه های کاری

* دارای سیستم مدیریت متمرکز امنیت شبکه شامل : پیکربندی و مدیریت ، شامل بروزرسانی و نظارت

* نصب راحت و آسان آنتی ویروس روی سیستمهای کاربران بوسیله Wizard  

  • مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط
  • رابط کاربری ساخت یافته اختصاصی و آسان
  • انجام  تنظیمات شخصی با توجه به سیستم شبکه
  • بررسی وضعیت امنیتی سیستمها و مشاهده اطلاعات و آمار از پیش تعریف شده در یک نگاه
  • بروزرسانی اتوماتیک سیستمهای Client و سیستم مدیریت قرنطینه

 

این نسخه از آنتی ویروس تحت شبکه آویرا شامل موارد زیر:

 

 

Avira Server Security  

Avira Professional Security 

Avira Management Console 

High investment security

آنتی ویروس سرور آویرا

Avira Server Security 

آنتی ویروس مخصوص سرور ها

یکی از نیازهای اصلی هر سازمانی محافظت از اطلاعات سرورها و سرویسهائی که روی این سرورها فعال می باشند . با استفاده از آنتی ویروس سرور آویرا شما می توانید این محصول امنیتی را فقط روی سرورهای شبکه خود نصب کنید و آنها را در برابر انواع فایلهای آلوده محافظت کنید.

این محصول با داشتن داشبورد مدیریتی آسان و ارائه محافظتی غیر قابل نفوذ برای کسب و کار شما، سرور های شما را حفاظت کامل می کند .

آنتی ویروس سرور AVIRA   مناسب برای شرکت هایی است که:

  • اطلاعات را بر روی سرورها ذخیره کرده و یا به اشتراک می گذارند
  • دارای شبکه ای هستند که شامل انواع مختلفی از سرور است
  • خواستار داشبورد مدیریت مرکزی آنتی ویروس سرور هستند

 

 

 

 

 

مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران به عنوان نماینده رسمی فروش و پشتیبانی محصولات امنیتی آویرا آماده ارائه لایسنس معتبر به سازمانها و شرکتها می باشد . لطفا جهت مشاوره و خرید لایسنس با واحد فروش نمایندگی آنتی ویروس آویرا تماس حاصل فرمائید 

© 2012 حقوق مطالب محفوظ است و استفاده بدون اجازه پیگرد قانونی دارد